V meste Bratislava Ružinov bývajte moderne!

Každý krok vpred znamená napredovanie. V dnešnej dobe od neho závisí naša budúcnosť vo svete techniky, zdravia, kvality či komfortu. Mesto Bratislava nikdy nespí. Deň čo deň čelí novým výzvam a jednou z nich je aj stavebný projekt Danubius One. Kto by to bol povedal, že práve tento projekt si každý z vás zamiluje. Ponorte sa s nami do prezentácie Danubius One, kde vám poskytneme všetky výhody bývania.

inarte.sk_finep_sk_01

Bývanie v Bratislave

Život v hlavnom meste Slovenska môže mať veľké množstvo výhod. Večerný život v historickom centre Starého mesta, nočný život v tanečných kluboch Bratislavy, obchodná časť s veľkým množstvom prvotriedneho tovaru, či romantické plavby po rieke Dunaj s trojchodovou večerou, či nekonečné možnosti rozvoja podnikateľských zručností. Oslovilo vás z tohto zoznamu niečo? Je vaša odpoveď kladná? To je dobre.

Už len pre trávenie voľného času v rušnom veľkomeste sa vám oplatí do Bratislavy presťahovať. Nájdite si rubriky, ktoré sa venujú bytom, hľadajte ich aj cez váš prehliadač pod názvom: byty na predaj Bratislava. Možno tam natrafíte na všeličo, ale zaručujeme vám že pri stavebnom projekte Danubius One, neostanete chladnými. Jeho veľkoleposť sa vám zavŕta do myšlienok a budete ho určite chcieť vidieť. V tomto prípade vám priblížime z neho aspoň niečo.

Danubiu One a jeho parametre

Stavebný projekt Danubius One v celej svojej krásne je obytným komplexom, ktorý vyráža dych. Nielenže pôsobí ako menší mrakodrap, ale ten panoramatický výhľad na Bratislavu stojí za to. Oáza pohody a oddychu je obklopená zeleňou a s Jégeho alej uzatvára vnútroblok.

inarte.sk_finep_sk_02

Detské ihriská, pekné prostredie s pekárňou a kaviarňou vytvárajú veľmi príjemný dojem. Danubius je 13 poschodový komplex s klimatizovanými bytmi o výmere 38 až 170 m2. Každý obyvateľ aj vzhľadom k veľkosti výmeru vybraného bytu má k dispozícii výťah, pivnicu, garáž, balkón alebo loggiou.

You May Also Like

More From Author