Multifunkčné spotrebiče

Keď vojdete do elektra, takmer tretina priestoru je určená pre spotrebiče do kuchyne. Možno je to preto, že tam odvádzame najviac roboty. Veď sa len zamyslite, koľko prístrojov a spotrebičov musíte vytiahnuť, kým upečiete taký koláč. Alebo čo všetko potrebujete na prípravu nedeľného obedu? Okrem bežných spotrebičov akými sú chladnička či rúra, vyhľadávame čoraz viac malých pomocníkov, ktorí za nás priamo odvedú robotu.

23b440d5-11b8-4bac-a35a-9f1b2c5617d6

Mixérov, šľahačov, robotov či grilov je od výmyslu sveta. A každým rokom pribúda stále viac noviniek, ktoré zapĺňajú výklady obchodov. Množstvo spotrebičov nám zaberá miesto v kuchynskej linke. Preto viacerí výrobcovia siahajú po novej politike a to jeden produkt s viacerými funkciami. Asi najznámejší multifunkčný produkt je multifunkčný hrniec, v ktorom môžete variť polievky, piecť koláč, udusiť zeleninu či dokonca pripraviť džem a jogurty. No zahrnúť viacero možností do jednej už môžeme aj pri výrobe toastov či vaflí. Ide o produkt značky Sencor, ktorý za výhodnú cenu môžete použiť ako toastovač a zapiecť si tak dva veľké toasty. Po výmene nadstavcov rovnakým spôsobom môžete pripraviť vafle.

sendvicovac-sencor-ssm-9404rd-3-v-1-prikon-700-w-cerno-cervene-provedeni-image1-big_ies117689167.j

Okrem toho určite využijete aj posledný nadstavec, ktorý vymeníte veľmi jednoducho a to mriežky na gril. Nepotrebujete tak samostatný kontaktný gril alebo mriežkovú panvicu. Ako už bolo spomenuté ušetríte priestor a namiesto troch spotrebičov vám stačí jeden, kde si len vymieňate nadstavce. Sencor nepatrí medzi drahé značky a tento spotrebič kúpite naozaj za výhodnú cenu. Vzhľadom na to, však musíte byť pri používaní mierne opatrní. Konštrukcia je poväčšine z plastu a ľahko sa môže stať, že použitím väčšej sily, zlomíte nejakú časť. Prečo si teda neuľahčiť robotu, keď nám to dnešná situácia dovoľuje? Už nám ostáva len čakať, s čím výrobcovia spotrebičov prídu nabudúce.

You May Also Like

More From Author