Krásne strieborné náušnice pre všetky dámy

Estimated read time 3 min read

Každá žena má svoj osobný štýl. Jedna si užíva extravagantné vystupovanie, druhá loví trendové kúsky a ďalšej dáme vyhovuje jemný, ležérny štýl. Aj tie z nás, ktoré preferujú jednoduchosť, z času na čas prehodnotia názor a sú pripravené sa páčiť sami sebe aj iným viac ako v bežný deň. Namiesto nohavíc zvolíme sukňu alebo šaty, výraznejšie či ženskejšie farby a doplnky. Doplnky sú ozdobou každej ženy a pasujú ku každému outfitu. Z počutia vieme, že ide väčšinou o kabelky, topánky či šperky. Poznáme šperky od výmyslu sveta. Náramky na určené na zápästie či nohu, takisto prstene, náhrdelníky…

Ak chceme zvýrazniť alebo orámovať svoju tvár, zvolíme náušnice. Ak by sme chceli trochu preháňať, dalo by sa povedať, že sú staré ako ľudstvo samo. V minulosti neslúžili len na okrasu tak ako v prítomnosti, mali praktické využitie. Ľudia nimi naznačovali svoje postavenie v spoločnosti – či už to bol otrok, námorník alebo bohatá panovníčka či panovník. Náušnice kedysi mohli slúžiť aj ako amulet.

socha s nášnicami
V súčasnosti takémuto využitiu tiež nič nebráni, ide len o váš vkus. Už malým dievčatkám sa nechávajú prepichovať dierky v ušiach. V minulosti to tak nebolo vždy. Boli obdobia, kedy náušnice v móde neboli, a na výslní boli úplne iné doplnky.

Keď si obhájili svoje miesto, vyrábali sa z drahých kovov ako je striebro a zlato, a nezriedka boli vykladané drahokamami. Niekedy mali až prehnaný vzhľad a váhu. Boli výsadou bohatšej vrstvy. Veľmi dobre sa kombinovali s vyčesanými účesmi. Počas dňa sa nosili jemnejšie kúsky ako večer v spoločnosti.
Ak by ste si nejaké zaobstarať, krásne strieborne nausnice damske ponúka obchod Gameon.

náušnice krásnej ženy

V ponuke sú nádherné dramatické na spoločenskú udalosť, známe swarovski, doplnené drahými kameňmi ako je napríklad zafír a rubín… Nájdete aj rôzne tvary ako sú slzičky, kvietky alebo aj labky… Ozdobiť vás môžu aj jemné riečne perly či extravagantné a dlhé kúsky. Koľko ľudí toľko chutí, každá dáma si nájde to svoje.

You May Also Like

More From Author