Kontajnery IBC

Estimated read time 2 min read

Hľadáte kvalitný kontajner, ktorý by mohol preniesť, alebo uskladniť tekutiny či vodu? Predstavujeme vám IBC kontajnery z našej firmy Schoeller Allibert. Aj keď všetky naše kontajnery na tekutiny nosia skratku IBC, na našej stránke si môžete vybrať z viacerých druhov IBC kontajnerov. Skratka IBC je z anglického názvu Intermediate Bulk Container, ktorý všeobecne pomenováva všetky kontajnery tohto druhu, teda kontajnery na prenos a uskladnenie rôznych druhov tekutín. Pri výbere a kúpe určitého druhu zavisí od typu tekutiny, ako aj od toho, na čo kontajner potrebujete. Ak sa neviete rozhodnúť, alebo nie ste si istý, ktorý kontajner by pre vás a váš biznis bol ten najvhodnejší, neváhajte nám napísať a náš obchodný zástupca sa vám ozvem a spolu môžete prejsť vaše požiadavky a potreby.

ibc kontajner

Taktiež vám na vaše požiadanie môže urobiť nejakú nezáväznú cenovú kalkuláciu pri viacerých variantoch. Sme si istí, že aj táto položka, bude rozhodovať pri vašej kúpe. V našej ponuke si môžete vybrať aj viacero veľkostí, v závislostí od množstva tekutiny, ktorú potrebujete transportovať, alebo uskladniť.

IBC kontajner

Vo firme Schoeller Allibert máte možnosť si IBC kontajnery aj zapožičať, je to skvelá možnosť pre našich zákazníkov, aby si mohli naše kontajnery otestovať, pred ich kúpou, a okrem toho je to aj menšia investícia pre vaše podnikanie, ak napríklad len začínate, alebo potrebujete kontajnery hneď a nie ste si istý, či ich budete potrebovať aj v budúcnosti. Je to dobrá možnosť a pre tých, kto nemá veľké priestory vo výrobe, v sklade a podobne, alebo nechce, aby mu prázdne kontajnery zavadzali a jednoducho si ich od nás zapožičia vždy na určitý čas, na ktorý sú mu kontajnery potrebné. Nech už si zvolíte akúkoľvek možnosť, či už požičanie alebo nákup, naše kontajnery sú vám nonstop k dispozícii a naši obchodný zástupcovia tiež.

You May Also Like

More From Author