Uč cudzie jazyky online!

Možno si práve hovoríš, ako to celé zrealizovať. Ale v konečnom dôsledku je to celkom jednoduché. Ako na to?
Dôležité je vytvoriť si profil, aby o tebe vedelo čo najviac ľudí. V dnešnej dobe existuje mnoho webových stránok, kde si môžeš aj zdarma vytvoriť profil s fotkou a zadať, ktoré jazyky doučuješ. Pokiaľ taký profil už máš, tak máš krok za sebou.
Dôležité je, aby si tam spomenul, že ponúkaš možnosť doučovania aj cez internet. Pokiaľ chceš doučovať iba touto formou, napíš to tam tiež, aby si sa vyhol budúcim študentom, ktorí by chceli doučovanie aj osobne.

studentka.jpg

A teraz príde na rad dôležitý bod. Dnes už existuje množstvo dostupných aplikácií cez Skype, Viber, Watsapp, Werbling a mnoho ďalších, kde sa vieš prostredníctvom webkamery pripojiť s osobou na druhom konci republiky. Dokonca môžeš využiť možnosť chatu na prípadne objasnenie niektorých slovíčok a gramatických javov.
Doučovanie jazykov online je skvelá možnosť, ako ušetriť nie len čas, ale navodiť komfortnú zónu pre obe strany, pretože doučuješ z pohodlia svojho domova. Pokiaľ ale nemáš doma priestor, je tam hluk od ďalších členov rodiny, v zahraničí funguje možnosť doučovať z kaviarne. Myslíme si, že ani tu na Slovensku to nie je nikomu cudzie. Stačí wifi pripojenie a si tam!

podnikatelka.jpg

Môžeš tak doučovať troch študentov po sebe. Nevýhodou možno je, ak máš slabé pripojenie, bude ti to trošku sekať. Prípadne, ak internet úplne vypadne, čo sa stáva napríklad v lete, ak sú búrky. Ale stále sa vieš tomu vyhnúť, ak si určíš čas doučovania napríklad doobedu. Na miesto toho, aby si ráno skoro vstal a cestoval, si môžeš trošku pospať. Na pyžamo si navleč nejaký sveter, prípadne si len prehoď tričko a si hotový! Nepotrebuješ žiadne špeciálne chystanie ani úpravu zovňajšku, pretože druhá strana tak či tak spodnú časť tvojho tela neuvidí. Tým nechceme navodiť pocit, aby si tam sedel v trenírkach alebo vy, milé dievčatá, v gaťkách. Každopádne, učenie jazykov online je super! Skúste a uvidíte!

You May Also Like

More From Author