Domelia

Domelia vznikla na základe nápadu, že ešte doteraz neexistuje nejaká stránka, ktorá by združovala nejaké ženy alebo dievčatá, či dôchodkyne, ktoré si chcú zarobiť upratovaním, strážením detí alebo venčením psíkov. Všetky tieto takzvané brigády sa dohadzovali cez známosti alebo len tak cez nejaký inzertný portál. Na základe tejto potreby združovať takéto žienky vznikla stránka DOMELIA.SK.
Momentálne má táto stránka jednu veľkú nevýhodu a tou je to, že už NIE JE ZADARMO. Voľakedy, keď sa rozbiehala, tak fungovala úplne zadarmo a aj vďaka nej som si našla dobrú brigádu – upratovanie bytu. vysavač.jpgBohužiaľ, potom prišli novoty a stránka sa spoplatnila. Mladej žene, ktorá si chce privyrobiť ozaj pár eur mesačne sa neoplatí dávať pár eur mesačne na to, aby mohla byť vôbec na tejto stránke a ešte stále by nemala istú prácu. Samozrejme, že chápem, že sa tam zaregistrovala obrovské množstvo ľudí, ktorí si chceli privyrobiť aj takouto cestou, ale mohli spoplatniť iba nejakú vyššiu verziu alebo niečo také a nie úplne všetko.
Táto stránka už samú seba nazýva KOMUNITOU, KDE NÁJDEŠ PRÁCU. Svoj dizajn po spoplatnení takisto vylepšila a grafika je oveľa prijateľnejšia ako predtým. Za to pravdepodobne teda môže to spoplatnenie, ale ani za to sa to neoplatí. Zverejňovanie inzerátov je síce zadarmo, ale potom, keď sa vám niekto ozve, tak si musíte zaplatiť za to, aby ste danú správu vôbec uvideli. To je sila.úklidové prostředky.png
No napriek tomu túto stránku odporúčam, pretože som si vďaka nej našla brigádu a nebyť nej, tak by som si neprivyrobila aspoň tých pár eur mesačne. Človek nie je na tom závislý, ale aspoň niečo na privyrobenie sa hodí. Aspoň niečo sa zíde, keď prídu horšie časy. Najviac ponúk si nájdeme pravdaže v Bratislave, pretože tam sú ľudia nóbl viac ako inde a radšej si dajú upratať niekomu inému ako keby mali oni upratovať sami.

You May Also Like

More From Author