Prišla na Vás únava či vyčerpanosť?

Hádam každý človek občas zažil, či možno zažíva pocit únavy. Avšak pojem únava má viac prejavov. Ale zamerajme sa tie symptómy, ktoré už zrejme väčšina z nás pozná, v lepšom prípade nimi prešla.
• Vysoký krvný tlak, nervozita, bolesť hlavy, vyčerpanosť, psychická únava, svalové kŕče, búšenie srdca, zlý spánok.

tabulka

Niekedy za týmto našim zdravotným stavom vidíme príčinu, niečo nás konkértne trápi. No niekedy na nás proste len tak všetko „doľahne.“ Nevieme nájsť konkrétny dôvod, prečo nevládzame, nič vážnejšie nás netrápi, avšak tieto stavy sa dostavia. Môžu to byť následky dlhšie trvajúceho stresujúceho a unavujúceho obdobia, alebo aj nezdravého životného štýlu. Niekedy za tým môže byť i fakt, že nám chýba horčík a skrátka potom nás ničí každá jedna povinnosť, dokonca aj tie príjemné, skrátka niečo nám chýba, najradšej by sme išli spať. Je dosť možné, že nám chýba práve horčík.

A práve z osobnej skúsenosti ma napadlo, že napíšem o tomto doplnku Magne B6. Vlastne chodil som len na bežnú prehliadku a mával som vysoký tlak, v podstate som pomoc nehľadal, no vysoký tlak ma vždy prezradil. Nemám problémy s obezitou, ani nič podobným, ale podobné vyššie zmienené stavy som žiaľ zažíval, aj keď som to nikomu nevravel, dokonca ani lekárovi. V mojom prípade to vraj bolo skôr tým, že mi chýbal horčík a tiež vitamín B.
Každopádne lekár mi odporučil túto krabičku.

biotin

Nie je na predpis, je to vlastne len doplnok stravy, sú to skôr vitamíny. Kľudne sa dajú kúpiť bežne v lekárni, bez predpisu.
V podstate tieto lieky obsahujú potrebné doplnky, potrebné vitamíny, ktoré napomáhajú k správnemu fungovaniu celého organizmu.
Podobné príznaky však dnes máva veľa ľudí, vlastne to nie je vôbec neobvyklé. Každopádne môžete skúsiť túto bezpečnú voľbu, nie som si vedomý nejakých vedľajších účinkov, predsa to nie sú nijaké silné lieky, inak by sa dávali len na predpis. Môžu vám iba pomôcť. Dopĺňajú chýbajúci horčík a vitamín B v organizme.

More From Author