Pátrate, koľko vás bude stáť SEO? Poďte pátrať s nami

SEO optimalizacia – cena“… zadali ste si do vyhľadávača aj vy tieto slová, no na rozdiel od konkrétnych čísel ste narazili na desiatky článkov, v ktorých bolo všetko, len nie konkrétne čísla? Áno, s najväčšou pravdepodobnosťou ste to zažili aj vy. Ak ste teraz presvedčení, že všetky SEO agentúry chcú svojich zákazníkov oklamať a zavádzať a ceny si určujú podľa toho, aký majú z dotyčného klienta pocit. Nie, takto to úplne nie je, aj keď na druhej strane, v niektorých prípadoch to tak byť môže.
Žena s bankomatovou kartou v ruke sedí na tráve a pozerá do notebooku
Prečo neviete nájsť konkrétne ceny

Ak si chcete nechať postaviť bazén, taktiež nikde nenájdete presnú sumu prác a materiálu. Na niektorých online predajniach sa môžete teoreticky stretnúť s online kalkulačkou, pomocou ktorej si viete vypočítať aspoň sumu približnú, no vo väčšine prípadov budete musieť zavolať http://feminity.zoznam.sk/c/884658/staci-zavolat-a-mate-sex do danej predajne či firmy, a nechať si cenovú ponuku vystaviť na mieru. SEO je rovnaká vec ako stavba bazénu. Dopredu vám nikto nevie povedať, koľko presne zaberú práce, koľko materiálu na nich bude potrebné a koľko terénnych úprav budú musieť robotníci urobiť ešte pred začatím stavby.

Pri SEO ide tiež o to, aký web potrebujete optimalizovať, ako dlho ho chcete optimalizovať, čo presne od SE očakávate, či chcete zapracovať len na jednej alebo hneď niekoľkých jeho častiach. To je dôvod, prečo si aj v tejto sfére musíte nechať vytvoriť cenovú ponuku na mieru.Človek so založenými rukami sedí pred počítačom

Kedy sa vás snaží SEO agentúra zavádzať

Ak si necháte vypracovať cenovú ponuku na mieru, no ani potom nezistíte ani približné orientačné ceny, je to prinajmenšom zvláštne. Prečo? Pretože neexistuje dôvod, aby vám firma, ktorej máte v pláne platiť peniaze za služby, odmietla povedať, koľko (aspoň približne) jej budete musieť zaplatiť. Samozrejme, musíte brať do úvahy všetky okolnosti. To, že sa cenu nedozviete do dňa od odoslania emailu, ešte neznamená, že musí ísť o neseriózny prístup.

You May Also Like

More From Author