Z domu domov

Ak máte za sebou fázu hypotéky, výstavby domu či kúpy bytu, je čas na zariadenie týchto holých stien. Ak si s týmto neviete dať rady a máte dostatok finančných prostriedkov, jednoducho si prenajmite firmu, ktorá to za vás vybaví. Stačí ak jej poviete čo máte radi a po čom už dlho túžite. Určite vám so všetkým pomôžu a takisto vám poradia to čo je v dnešnom svete moderné.

dřez

Patríte medzi ľudí, ktorých takéto zariaďovanie baví? V tom prípade čítajte ďalej. Na začiatok si vyhraďte rozpočet, ktorý ste ochotný minúť pri zariaďovaní bytu či domu. Rozhodnite sa v akom štýle chcete mať izby a riaďte sa tým. Ak patríte medzi ľudí čo majú radi klasiku, zakúpte si nábytok so starožitným nádychom, no môžete ho doplniť aj modernými prvkami, vtedy váš byt bude vyzerať skvelo.
Kombinujte farby, no nie príliš. Najlepšie je kombinovať maximálne tri farby, respektíve viac druhov odtieňov. Ak máte celú izbu ladenú napríklad do sivej, zakúpte si farebnejší gauč či veľký obraz na stenu.

gauč

Ak chcete z domu domov, riaďte sa týmito radami:
1. Zakúpte si veľa vankúšov, porozhadzujte ich na vašom gauči, posteliach, či na mieste kde radi čítate. Čitateľský kútik je najlepším miestom na oddych a navyše vytvorí príjemnú atmosféru vo vašom dome.
2. Vôňa. Už pri príchode do interiéru, ucítite buď príjemnú vôňu vášho domova alebo nepríjemný zápach, ktorý vás odpudzuje. Zadovážte si vonné tyčinky či sviečky, ktorých je na trhu mnoho. Tie vám vytvoria príjemnú vôňu typickú pre váš domov. No ak nechcete chemický zápach, kupujte si bio sviečky, ktoré síce nie sú také silné ale sú zdravšie. Zdravým spôsobom rozvoňania bytu sú aj živé kvety, ktoré jednoducho dáte do vázy na stôl.
3. Kvety v byte sú zázrak. Ak máte pocit, že váš byt je chladný a neútulný, naplňte ho kvetmi v kvetináčoch. Rôzne druhy kvetov vám pomôžu v skrášlení ale aj zútulnení bytu, a navyše vám vytvoria viac kyslíku, ktorý môžete dýchať.

More From Author