My Vám poskytneme to najkvalitnejšie služby čistenia klimatizácií. Klimatizačnú jednotku vyčistíme a vydezinfikujeme skutočne profesionálne. Staráme sa o Vaše zdravie a pravidelným čistením klimatizácie je možné vyvarovať sa mnohým chorobám, keďže sa v klimatizácií môžu hromadiť nečistoty. Pravidelným servisom zabezpečíte dlhé a bezproblémové fungovanie Vašej klimatizácie. Naša služba zahŕňa aj povinnú revíziu, hĺbkové čistenie a dezinfikovanie. To všetko pre 100% funkčnosť Vašej jednotky. Čistenie taktiež môže znížiť aj spotrebu energie, čo samozrejme šetrí Vašu peňaženku. Čistenie zahŕňa dôkladné čistenie vnútornej aj vonkajšej jednotky penovým sprejom. Umyjeme a vymeníme filtre. Odborne jednotku vydezinfikujeme špeciálnym dezinfekčným roztokom, ktorý odstraňuje plesne a baktérie.

klimatizácia

Skontrolujeme tlak chladiaceho média. Aj jeho mladý úbytok môže zásadne ovplyvniť životnosť vašej klimatizácie. Skontrolujeme elektrické zapojenie, odtok kondenzátu a aj ostatných súčastí, ktoré sú veľmi dôležité pre bezchybné fungovanie zariadenia. Pozrite si náš cenník pre čistenie klimatizácií Trnava. V cene je zahrnuté všetko – doprava, samotná práca aj čistiace prostriedky.

čistenie klimatizácie

Čistenie ponúkame pre všetky typy klimatizácií. Všetky druhy klimatizácií, aj tie najdrahšie si vyžadujú pravidelnú údržbu, aby správne fungovali. Čistenie je nutnosťou a základnou starostlivosťou o Vašu jednotku. My Vám tento servis poskytujeme na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. Náš servis vykonávame v okresoch Bratislava, Dunajská Streda, Galanta, Senec, Komárno, Trnava, Šala, Nitra a Pezinok. Čistenie klimatizácie si môžete objedať telefonicky alebo mailom. Dajte čistenie Vašej klimatizácie do rúk odborníkom. Pripravte svoju klimatizáciu na leto a na dlhú sezónu. Doprajte si vychladené priestory Vášho domova.