Ponuka profilov pre sklenené zábradlia od spoločnosti LMmont

Ak chcete vyzdvihnúť a podčiarknuť výnimočnosť svojho interiéru alebo nechcete vytvoriť rušivý element vo Vašom exteriéry a zároveň mu chcete dodať nadčasový vzhľad, bude správnou voľbou pri výbere typu zábradlia, použiť sklenené zábradlia. Zábradlia z tohto materiálu sa využívajú v moderných interiéroch a stavbách, ktoré im dodávajú prémiový vzhľad a zaručujú potrebnú bezpečnosť. Jednou zo skvelých vlastnosti tohto materiálu je svetelná priepustnosť, takže do priestoru prepúšťajú viac svetla a tým pádom ho presvetľujú a nevzniká optické zmenšenie priestoru.

sklenené-zábradlie-4-310x252

Tento typ zábradlia ponúka rôzne možnosti jeho ukotvenia. Štandardne sa ponúka kotvenie pomocou bodových úchytov s povrchovou úpravou nerezu alebo kotvenia do hliníkového profilu. Spôsob kotvenia do hliníkového profilu poskytuje neobmedzené možnosti z pohľadu spôsobu použitia. Je možné ho použiť pri zapustení z vrchu, z čela alebo pre úplne zapustenie do podlahy, ktoré vytvorí úplnú čistotu línií a dojem, že sklo vychádza priamo z podlahy. Súčasťou skleneného zábradlia môže byť aj madlo, ktoré môže byť vyhotovené z nerezu alebo dreva.

BALUSTRADO-D

Profily pre sklenené zábradlie https://lmmont.sk/kategoria-produktu/zabradlie/profil-sklenene-zabradlie/ od spoločnosti LMmont ponúka širokú škálu všetkého potrebného, pre realizáciu takéhoto zábradlia a to na jednom mieste a k tomu za veľmi priaznivé ceny. Nájdete tam profily kotvenia, profily pre zábradlia, kotviace stĺpiky, krycie rozety, čelné záslepky, rohové spoje alebo aj madlo na sklo. Všetky tieto profily pre samonosné sklenené zábradlia sú štandardne vyrobené z hliníku a ponúkajú sa v dvoch povrchových úpravách, a to elox a inox v prevedení brúsenej ocele. Taktiež samozrejmosťou spoločnosti LMmont je disponovanie potrebnými certifikáciami, pre realizáciu takéhoto skleneného zábradlia.

You May Also Like

More From Author