Držte sa toho, čo chcete

Keď som sa pozrela na to, ako reálne vyzerá môj byt, nebola som príliš nadšená. Neviem prečo, ale cítila som sa, ako keby niečo nebolo podľa plánu a akoby niečo môjmu bytu proste chýbalo. Vedela som, že to nie je celkom dobré a že by som sa takto vo svojom byte rozhodne cítiť nemala. Preto som začala špekulovať, čo by som mohla urobiť, aby to tak nebolo a aby som sa proste cítila inak. Rozhodla som sa preto, že to vyšpekulujem tak, aby bolo všetko maximálne dokonalé a aby som sa tak aj cítila. Keď niečo nejde podľa plánu, tak to jednoducho musíte zmeniť a inak to proste nejde, no nie?

skleněné dveře

Verila som tomu, že nájdem to, čo ma na mojom byte hnevalo alebo čo mi na ňom chýbalo a zistila som, že sú to práve sklenene dvere, ktoré môj byt jednoducho potrebuje. Znie to podľa vás veľmi zvláštne? Keď zažijete ten pocit, určite pochopíte, o čom vám hovorím. Verte tomu, že aj takáto maličkosť dokáže zmeniť náladu, ktorú z vášho bytu máte. Verte tomu, že to tak proste funguje a jednoducho si určite nemôžete inak pomôcť, ako urobiť presne toto. Ja som sa tomu tiež bránila a myslela som si, že je to blbosť. Ale viete čo? Nie je.

výloha

Vždy, keď sa spoľahnete sami na seba, akýmsi spôsobom tým podporíte svoje ego. A verte tomu, že to takto naozaj funguje a nech sa deje čokoľvek, nakoniec predsa len pochopíte, že práve toto je niečo, čo vás urobí šťastnými. Nemusíte sa stresovať s tým, čo to s vami urobí. Pochopíte, že všetko, čo ste dovtedy chceli, malo svoj význam. Niekedy sa toho zbavíte, ale väčšinou musíte sami uznať, že to nie je až také jednoduché. Nakoniec si predsa len uvedomíte, že všetko, čo vás istým spôsobom trápilo, je niečo, na čom môžete pracovať. A hlavne vtedy, keď sa to týka vášho bytu. Nebojte sa. Uvidíte sami. Možno to bude to najlepšie rozhodnutie, ktoré urobíte, a to určite stojí za to.

You May Also Like

More From Author