Dámy, vyskúšali ste už erotickú masáž?

Erotic massage Bratislava Tantra nie sú len pre mužov, žienky moje drahé. Nejde len o to, že sa na takúto masáž môžete objednať aj vy, ale o to, že v salónoch nájdete i mužských masérov a v rámci erotických masáži existujú techniky, ktorú sú určené vyslovene pre zástupkyne ženského pohlavia.Nahá žena, okolo ktorej šľahajú plamene.jpg

JONI masáž vás dostane do raja
Začnem zhurta, a to joni masážou, ktorá je nadpozemská. Toto slovíčko má pôvod v sanskrite a označuje vagínu. Nemusíte byť génius na to, aby ste si domyslela, že ide o masáž vagíny. Zaujíma vás, ako takáto masáž prebieha? Dlhé opisovanie by bolo zbytočné, takže sa to pokúsim opísať len v skratke. V podstate v niekoľkých bodoch, ktoré vám masáž priblížia aspoň trošku.

  1. Najprv vám masérka alebo masér vymasíruje celé telo.
  2. Väčšinou si najprv užijete aj masáž pŕs.
  3. Potom sa masér pomaličky dostane k vašej vagíne, no ešte nebude masírovať ju samotnú.
  4. K tomu sa dostane asi až po takých desiatich minútach. Keď dosiahnete orgazmus, masáž sa pomaličky končí. (PS: verte mi, že tento orgazmus naozaj stojí za hriech)

Masáž pŕs nie je o nič menej príjemná
Podobne vzrušujúca je aj masáž pŕs. Masér najprv začne pomaličky, no po chvíľke pridá na intenzite hnetenia, a to naozaj stojí za to. Masáž pŕs je väčšinou na programe asi uprostred masáže. Mimochodom, masáž pŕs je aj zdravá, respektíve, má estetické účinky na vaše poprsie. Ak sa necháte masírovať často, tak budete mať na prsiach pokožku ako za mlada. No a ak ešte mladá ste, tak bude vyzerať o desať levelov lepšie.Silueta nahej ženy v tme.jpg

Komplikácie s mužskými masérmi
Jedinou prekážkou je, že u nás nájdete veľmi málo mužských masérov, no ak budete hľadať poriadne, tak nejakého šikovného určite nájdete aj vo svojom okolí. Masírovať sa môžete nechať aj ženou, čo však podľa mňa nie je úplne ono. Ak by ste ale nezohnali muža, tak aj žena je plnohodnotnou náhradou a masáž výborným zážitkom.

You May Also Like

More From Author