3 veci, ktoré si vo svojej kuchyni zamilujete

Milujem varenie a všetko okolo toho, takže kuchyňa bola vždy miestom, kde som vo svojom dome trávila asi najviac voľných chvíľ. Keď konečne prišlo na to, že sa nám podarilo dať dokopy nejaké tie financie na rekonštrukciu, mala som úplne jasno v tom, čo sa bude rekonštruovať ako prvé. Áno, bola to kuchyňa a ak si ju chcete aj vy dokonale skrášliť, vrelo vám odporúčam tieto tri veci, ktoré by vám v nej nemali chýbať.
Kuchyňa ladená do tmavých farieb s veľkou tapetou, ktorá napodobuje okno.jpg

  1. Ozdobené steny

Prvou vecou sú ozdobené steny nad kuchynskou linkou. Nemám však na mysli nejaké lacné tapety alebo samolepiace fólie, ale normálny obklad z pekných kachličiek. V prvom rade sa dajú normálne umývať a nemusíte sa obávať ani toho, že sa začnú zlupovať alebo opadávať zo steny. Ak by ste predsa len išli do tých tapiet, čo už, keď nie sú financie nazvyš, tak si na linku nechajte nainštalovať sklenené zásteny do kuchyne. Tie mám mimochodom na niektorých miestach aj ja, a to aj napriek tomu, že mám kachličky, no keďže vyzerajú pekne a sú fakt praktické, tak som sa nechala presvedčiť.

  1. Zabudnite na stereotypy

Kde máte vo svojej kuchyni sporák? Predpokladám, že podobne ako väčšina ľudí, ho budete mať ako súčasť kuchynskej linky. Moderne ladené kuchyne dnes ale vyzerajú inak. V ich strede sa nachádza taký väčší stôl alebo pult a sporák i s rúrou sú vbudované do neho. Ja som sa takejto predstave spočiatku tiež bránila. Nevedela som si predstaviť, že sa mi bude dobre variť. Verte, varí sa mi parádne. Celý priestor kuchyne takto ožije, je vzdušnejšia a celkovo príjemnejšia.
Kuchyňa s kockovanou podlahou, červenou chladničkou a vzorovaným tapetami za linkou.jpg

  1. Spojte sa s prírodou

Obrovské okno v kuchyni, o to by ste sa nemali nechať pripraviť. Ja mám však tú smolu, že naša kuchyňa, je obstavaná iným miestnosťami, je teda uprostred domu. Okno, bohužiaľ, v takto situovanej kuchyni nebolo reálne. Vyriešila som to obrovskou nástennou tapetou, ktorú sme nechali vložiť do okenného rámu. Vyzerá to neskutočne realisticky a bombovo.

More From Author