Tantra masáž je zážitok ako z rozprávky

Každému z nás by padol dobre relax. Nechať nachvíľu všetko tak a vychutnávať si oddych napríklad pri nejakej dobre masáži.

A ako asi viete, v ponuke služieb existuje na území Slovenska niekoľko druhov masáží, nemusíme teda vravieť iba o tej, čo masíruje kĺby a chrbát. Sú tu potom aj tie, ktoré napríklad pracujú s ľudskou sexualitou a vďaka tomu prinášajú kvalitný telesný aj emočný relax spoločne s uvoľnením sexuálneho napätia. V takom prípade ide o senzuálne masáže Bratislavatantra.sk alebo o takzvanú tantrickú masáž.

Modelka, erotická póza

Uvoľnite sa a zverte svoje telo do rúk nejakej z atraktívnych masérok v ponuke. Nemusíte nič, iba si nahí ľahnúť na masážnu posteľ a šikovná tantra masérka sa postará o všetko ostatné. O to, aby táto masáž doslova stála zato.

Čaká vás príjemný a vzrušujúci zážitok, po ktorom budete odchádzať z tantra salóna uvoľnení a pritom plní síl. Uvoľní sa vaše sexuálne napätie, vymažú sa zadržiavané bloky, takisto sa uvoľníte od všetkých stresov a starostí. Budete cítiť, že vašim telom prechádza čerstvá životná energia a vaše telo aj myseľ sú plné síl.

Sexuálna energia a práca s ňou pri tantrickej masáži nie je tabu. Je to proste ďalšia dôležitá súčasť nás ako ľudí, ako živých tvorov. Pravdepodobne poznáte ten slastný pocit, ktorý vás čaká po kvalitnom sexe. V prípade tantry síce nevravíme o klasickom pohlavnom styku, no napriek tomu takáto masáž poskytuje podobný či dokonca ešte vzrušujúcejší pocit, stačí ak sa pri nej masérka orientuje na tie správne body- ktorými sú aj intímne partie a erotogénne zóny ľudského tela.

Ženské telo, elektrina

Najlepší zážitok vám v tomto smere poskytne návšteva tantra salónu v našom hlavnom meste. Vyškolený a príjemný personál spoločne s čistým a súkromným prostredím. Zo začiatku vás čaká relaxačná kúpeľ a následne sa postupuje k úvodnému rituálu namaste, ktorý vás ideálne pripraví na začiatok tejto vzrušujúcej masáže.

You May Also Like

More From Author