Televízor Samsung a LG 2021

Čo tak si predstaviť najnovší model televízorov. Jeden z nich je televízor Samsung rok výroby 2021. 

Je to ultra tenký bezrámčekový Smart QLED televízor, s premysleným procesorom Quantum Processor 4K, ktorý vás vtiahne do sveta dokonalého obrazu jemných detailov a realistických farieb, ktoré sprostredkuje obrazovka rozmerom 163 centimetrov. Aby sme si vedeli ešte lepšie užiť náš zážitok zo sledovania obľúbených filmov poslúži nám kombinácia priameho zadného podsvietenia panelu Direct Full Array a technológií Quantum DR 1500- bohaté farby, Quantum Dot – 100 percentný farebný objem, MULTI View – obrazovku viete rozdeliť na dve časti s nezávislým obsahom. Vychutnať si viete aj 3D zvuk presne z toho smeru, kde na obrazovke vidíte akciu. Zvuk sledujúci pohyb aktívne využíva analýzy scény a vstavané reproduktory pre dynamické audio. SpaceFit Sound vytvorí špecifické, optimálne nastavenie pre našu miestnosť.  

technology-g4149574a8_640

Ďalším takým zaujímavým televízorom je elegantný OLED Smart televízor LG s uhlopriečkou 55, 4K Ultra HD rozlíšenie, ktorý prinesie do našej domácnosti autentické, sýte farby, s dokonalou čiernou a skvelým kontrastom, zaobalené do tenkého tela. Hlavnou špecifikáciou je štvrtá generácia procesora A7 a má viac ako sto milionóv samo svietiacich pixelov a rozšírené možnosti umelej inteligencie AI ThinQ s prehľadným domovským zobrazením , ktoré nám uľahčia život v Smart domácnosti. 

rugby-g19bc555b1_640

Najlepší zážitok ako keby sme boli v kine s profesionálne podaným obrazom zabezpečí technológia Dolby Vision IQ.  Ďalej obsahuje automatické upravovanie obrazu, pomocou podpory štandardov ALLM a EARC. Tak tiež obsahuje samo svietiace pixely, ktoré sa postarajú o výnimočnú kvalitu obrazu a rozmanité možnosti dizajnu. 

A čo je veľmi dôležité modely LG OLED TV sú certifikované ako televízory s obrazovkou bez blikania a s nízkym vyžarovaním modrého svetla, ktoré nepredstavujú žiadne foto biologické riziko pre vaše oči. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup