Verný hráči sa nevedia dočkať
Obľúbená sanboxová videohra od vývojára Re-Logic sa čoskoro dočká ďalších vylepšení. Pripravuje sa totižto štvrtá a nemalá verzia produktu, o ktorej sa už dlhšie hovorilo, no až nedávno boli chýry potvrdené.
Terraria je známa bojová a tvorivá adventúra, ktorej kockovaný dizajn dodáva nádych staršej počítačovej éry. Svojím mechanizmom aj vzhľadom pripomína populárny Minecraft, aj napriek značným rozdielom v reálnom hraní a deji. Do hráčskej scény prišla prvý krát v roku 2011 a doteraz sa počet jej fanúšikov zvyšuje. Ponúka svet v ktorom môžete vytvárať veci a predmety aké len budete chcieť (často dosť bizarné), stavať domy a bádať. Jej doterajšie aktualizácie boli vždy plné prekvapení a nepredvídateľných referencií.hracia konzola.jpg
Koniec dobrodružstva
Trajler zverejnený ešte na expozícii E3 v LA počas leta, nám ukázal zopár nových funkcií a bojov, následné „Otázky a odpovede“ spresnili ešte niekoľko informácií, no väčšina zostala utajená. To čo však vieme na 100% je názov, ktorý hovorí sám za seba – Journey’s End. Znamená to teda, že môžeme očakávať nejaký druh záveru série? Hoci autori sa k tomuto vyjadrili len čiastočne, nezdá sa, že by mali v pláne úplne skončiť s pridávaním noviniek či vylepšovaním hry. Na druhej strane, nechystajú sa už ani na nejaké enormné zmeny, a skôr sa zameriavajú aj na iné projekty.
Aké skvelé časti si pripravili tento krát?
Čo sa však týka samotných zmien, tých je hneď celá kopa. Čerstvé ekosystémy, efekty počasia, čo znamená, že sa treba pripraviť na neobyčajné tvory a zápasy s nepriateľmi. Celkový bojový systém prejde revíziou, a zmení sa na plnohodnotný zážitok. Ak budete však hľadať skutočnú výzvu, nebude treba chodiť ďaleko, pretože pribudne režim extra ťažkej obtiažnosti, len pre tých najlepších. Jej zvládnutím na vás vraj dokonca bude čakať odmena.kockovaný svet.jpg
A samozrejme, nesmú chýbať dodatočné prvky, o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo. Bude ich vyše 800, čiže núdza o široký výber možných jedinečných kreácií a položiek rozhodne nebude. Potom hudba, jedlo a pravdepodobne ešte omnoho viac, o čom oficiálne ešte nevieme. Predpokladané zverejnenie je stanovené na začiatok budúceho roku, tak dúfajme, že všetko pôjde podľa plánu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup