Dizajnová galéria Budúcnosť Perfektná vytvorila svoju tretiu showroom Casa Perfect, aby vzdala poctu estetike domu z Beverly Hills, ktorú obývajú, v sedemdesiatych rokoch.
Roamingová galéria otvorila svoj showroom v susedstve Statov Trousdale, aby sledovala predchádzajúce stanoviská v neďalekom dome, ktorý kedysi patril Elvisovi Presleymu otvorenému v roku 2018, a modernistickému domovu Hollywood Hills, ktorý sa otvoril v roku 2017.Beverly hills nadpis.jpg
Podobne ako v prípade prechádzajúcich základní, aj v tomto priestore zaberá fungujúci doma zariadený zberateľskými motívmi.
Nehnuteľnosť bola pôvodne dokončená v roku 1971 modernistickým architektom Raulom Gardunom a bola zrekonštruovaná tak, aby existujúci štýl zostal nedotknutý.
„Náš nový domov pre Casa Perfect LA je zatiaľ môj obľúbený dom,“ povedal David Alhadeff, zakladateľ The Future Perfect.
„Koncept Casa Perfect pre mňa bol vždy o využití neuveriteľnej architektúry – v tomto prípade šperku, ktorý bol prakticky nedotknutý od roku 1971 – ako pozadie nášho súčasného programu.“
Viacero detailov sa týka estetických 60. a 70. rokov, ako sú tmavé drevené dvere, odkrytá kamenná stena a oranžový farebný koberec, ktorý je položený cez rezidenciu.Rodeo Drive.jpg
V jedálni sú kompenzované sadou svetlých zariadení z kolekcie umelca Matthew Day Jackson Wonky, ktorá debutuje v novej casa.
Zahŕňajú oranžové stoličky, zelený stôl a modrú komodu z kartónu potiahnutú uhlíkovými vláknami a epoxidom, ktoré dodávajú nedokončený vzhľad.
Tlmenejšia paleta zdobí obývací priestor vrátane stoličiek od štúdia Tbilisi Studio Rooms Design a bočného stola od Bari Ziperstein. Vertikálne žalúzie lemujú veľké okná obklopujúce miestnosť, z ktorých sa naskytá výhľad na zakrivený bazén vonku.
Medzi ďalšie diela, ktoré sa predvádzajú v tejto budove, patrí balóniková fúkacia stolička a stolička v kuchyni Seungjin Yang, ilustrovaná stolička Reinalda Sanguina v spálni a osvetlenie Lindsey Adelman.
CP tiež predstavuje diela Florisa Wubbena, Chrisa Wolstona, Johna Hogana, Chena a Kai Williamsa, Erica Roinestada, Codyho Hoyta, Aja Blanca, Janga, Christophera Stuarta a Reinalda Sanguina.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup