Cviky na podporu mužskej potencie – poznáte ich?

Cvičenia na podporu erekcie môžeme rozdeliť do dvoch skupín. Prvé sú tie, pri ktorých trénujete priamo penis, no a tie druhé sú zas klasické – fyzické cvičenia. My sa pozrieme na druhú skupinu, teda na cviky, ktorými posilníte svoje panvové dno ( áno, tieto cviky sú vhodné aj pre mužov, nie len pre ženy), brušné svalstvo a prekrvíte svoj pohlavný orgán.
Ľudia v športovom oblečení, ktorí skáču
1. Posilnenie brušného svalstva
V tomto prípade zabudnite na klasický sed –ľah alebo iné bežné cvičenia na brušné svalstvo. Aby ste podporili svoju potenciu, musíte posilňovať hlavne spodné brušné svalstvo. Prvý cvik budete vykonávať tak, že si ľahnete na tvrdú podložku ( ideálne podlaha alebo tvrdšia karimatka ) bruchom nadol. Ruky vzpažte a položte ich na podlahu. Nohy dajte do polohy, pri ktorej sa budete o podložku podpierať špičkami. Následne zdvihnite zadok, vydržte aspoň desať sekúnd a opäť ho položte na podložku. Cvik opakujte aspoň desaťkrát.

2. Posilnenie panvového dna
Druhým cvikom posilníte svoje panvové dno. Ide asi o najznámejší cvik na túto oblasť. Ľahnete si na chrbát, ( opäť na pevnú podložku ) pokrčíte nohy v kolenách, ruky položíte voľne vedľa tela a následne budete zdvíhať panvu nahor a zas smerom nadol. Cvik by ste mali opakovať minimálne pätnásť krát.

3. Prekrvenie pohlavného orgánu
Prekrvenie penisu, ale taktiež celého tela, dosiahnete viacerými cvičeniami:
– Skákanie cez švihadlo
– Výskoky z drepu
– Beh na mieste so zdvíhaním kolien
– „Bicyklovanie“ v ľahu
Muž v športovom oblečení, ktorý cvičí brucho

Keď „iba“ cviky nepomáhajú

Pokiaľ je s vašou potenciou všetko v poriadku, tieto cviky slúžia ako prevencia. Ak však už erektilnou poruchou trpíte, samotné cvičenia dokážu vášmu telu síce pomôcť, avšak bez malej pomoci to nepôjde. Môžete vyskúšať užívať viaceré z tabletiek určených na erekciu. Viagra totiž nie je jedinou pomocou. Tu sú niektoré z nich :
Cialis
– Levitra
– Spedra
– Cobra

You May Also Like

More From Author