Viete, prečo je sex zdravý? Pretože, samozrejme okrem iného, si pri ňom prekrvíte aj končeky prstov na nohách. Tak, ako v iných situáciách v živote, červenanie príliš neoceníme, pri sexe je práve červenanie v lícach a aj na iných častiach tela, veľmi žiadúce a zdraviu prospešné. Nemáte sex dostatočne často? Možno zmeníte svoj názor.

Žena v čiernej priesvitnej blúzke vo vani s vodou

Makačka pre vaše srdce

Pri sexe si v prvom rade rozpumpujete svoje srdce. To následne začne omnoho rýchlejšie poháňať vašu krv, ktorá sa automaticky lepšie okysličí. Sex je teda univerzálnym riešením, ako prekrviť skutočne celé telo, svaly, šľachy aj orgány. Viete, čo ešte si prekrvujete? Vašu pokožku. Ženy by preto nemali na sex určite zabúdať. Prekrvená pokožka, rovná sa zdravá pokožka, no a to sa rovná menej financií na rôzne skrášľovacie kúry a kozmetiku.

Dobré ako prevencia

Teraz sa už dostávame k trochu inej sfére, a to k erekcii. Nejde však len o erekciu u mužov, ale aj tú ženskú. Aj keď sa slovíčko erekcia v súvislosti so ženským pohlavím nespomína až tak často, z technického hľadiska, v podstate, o erekciu ide. Ok, to však teraz dajme bokom. Dôležité totiž je to, že pri sexe dochádza k dokonalému prekrveniu pohlavných orgánov, čo pôsobí ako prevencia proti vzniku problémov s erekciou, strate libida a dokonca i rakoviny prostaty.

Silueta nahej ženy za sklom oroseným vodou

Ako často by ste mali mať sex?

Sex by ste mali mať ideálne každý deň a ak to ide, tak pokojne i niekoľkokrát. Samozrejme, všetci chodíme do práce a máme i iné povinnosti, takže trikrát číslo za týždeň môžeme označiť za dostatočné. No a čo môžu pre svoje zdravie urobiť tí, ktorí nemajú stáleho partnera. Využite sex privat privatportal.sk, erotické podniky alebo eskort. Nehanbite sa, tieto služby boli vymyslené práve pre ľudí, ako ste vy. Navyše, ak si vyberiete podniky, ktoré sú skutočne na úrovni, nemusíte sa obávať žiadnych nepríjemností alebo zdravotných rizík.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup